דברי ראש העיר ומנכ"ל כיוונים

תושבי באר שבע והנגב היקרים!

המשכן לאמנויות הבמה בבאר שבע מהווה ספינת הדגל לאמנות, ליצירה ולפיתוח תרבות פנאי הכוללת אירועים, מופעים, סדרות ופסטיבלים.
המשכן משרת את כלל התושבים במטרופולין באר שבע, שיהנו מחוויה תרבותית במגוון רחב של יצירה: הצגות תיאטרון, מוסיקה קלאסית, מחול, ערבי שירה, אופרה, מופעי סטנד אפ והפקות ייחודיות.
מבנה המשכן לאמנויות הבמה משמש בית לתיאטרון באר שבע ולסינפונייטה הישראלית באר שבע ומספק לקהל תנאי צפייה מהאיכותיים ביותר בארץ.
בעונה החולפת נהנינו מחוויות תרבותיות מרגשות מהארץ ומהעולם שהתארחו בעיר לראשונה בתולדותיה.

רפרטואר המשכן הינו פרי עמל רב ומחשבה עמוקה של צוות המשכן לאמנויות הבמה,ואני מזמין אתכם להנות מחוויה תרבותית עם קסם מיוחד.

שלכם מכל הלב,
רוביק דנילוביץ'
ראש העיר

תושבים יקרים,

"תרבות היא דמיון חופשי ויופי וגיוון וריבוי קולות ואומץ והתרסה וכנות וריגוש (דינה זילבר, המשנה ליועץ המשפטי לממשלה, לשעבר).

דומה שזו דרך מצויינת לתאר את הרפרטואר העשיר המוצע לכם במשכן לאמנויות הבמה בבאר שבע, אשר ביסס את מעמדו כמרכז תרבותי מוביל, איכותי ומגוון ומציע לכם ממיטב היצירות מהארץ ומחו"ל: סדרות מחול, ג'אז, מועדון הזמר ובוקר של זמר, ערים מרתקות, סדרת הומור, אגדות מוזיקה ועוד ועוד. המיטב שבמיטב מובא אליכם על ידי צוות המשכן לאמנויות הבמה, שעושה לילות כימים, כדי לייצר למענכם חוויה תרבותי, מעשירה ומענגת. 

בברכה,
שלומי נומה,
מנכ"ל כיוונים‏

תושבי הנגב היקרים,

המשכן לאמנויות הבמה באר שבע ממשיך להוביל את התרבות בנגב ומביא לכם, ממש ליד הבית, את כל מופעי התרבות בארץ ובעולם. צוות הנהלת המשכן חקר, בדק, ראה ויעלה על הבמה בעונה הזו מופעי מחול, תיאטרון, מוסיקה, הרצאות, קולנוע וכל מופע שיעורר בנו התרגשות.

העיר באר שבע, זוכת פרס התרבות, ממשיכה להוביל עם מוסדות התרבות ועם מופעי האיכות והרפרטואר התרבותי המגוון שהיא מציעה לתושביה.

אני מוצא את הזדמנות נפלאה זו להודות לצוות הנהלת המשכן והעומד בראשה, מנהל המשכן מר יגאל רויטמן, על העבודה הנכונה והמדויקת, ההשקעה ביצירת התוכן והשמירה על רמת השירות הגבוהה ביותר לתושבי הנגב כולו.

אני מבקש להודות לראש העיר מר רוביק דנילוביץ' ולמנכ"ל חברת כיוונים מר שלומי נומה, על התמיכה, האמונה, כמו תמיד, במנהלי התרבות בעיר וחופש הפעולה שנותן למנהלים האמנותיים לפרוח בעיר שלנו.

ובמיוחד, אני רוצה להודות לכם על הבחירה בנו לאורך כל השנים, זה לעולם לא יהיה מובן מאליו. אנו מבטיחים לכם עונה איכותית, בועטת ומרגשת במיוחד.

בכבוד רב,

יאיר נגיד
ראש מינהל תרבות 
חברת כיוונים – באר שבע