:תאריך

02/09/2024

:יום

שני

:שעה

20:30

:משך המופע

75 דק'

:מיקום

אולם 1

רכישת כרטיסים

הפקת מקור מיוחדת לרשת FRIENDS – מיקי גבריאלוב משתף פעולה עם סימפונט רעננה בעיבודים חדשים ומרעננים לשירים המוכרים והטובים ומארח את היוצרת והזמרת לאה שבת

מיקי גבריאלוב, אחד היוצרים הגדולים והאהובים בישראל, נכס צאן ברזל, עם שירים על זמניים שעיצבו את פס הקול של חיינו. זכה בפרס מפעל חיים למוסיקה מטעם אקו"ם ובעל תואר דוקטור של כבוד למוסיקה של האוניברסיטה העברית בירושלים. החל את דרכו בהקמתה של להקת הרוק הצ'רצ'ילים ושיתף פעולה עם אמנים רבים ובעיקר עם אריק איינשטיין.

לאה שבת היא זמרת, פזמונאית ומלחינה שאחראית בין היתר על להיטים רבים כגון: "רק בגלל הרוח",  "תמיד יחכו לך", "חתיכת שמיים", "ים של חלומות" ועוד. בנוסף, כתבה והלחינה מוסיקה לזמרים רבים ביניהם: גלי עטרי, חווה אלברשטיין, אפרים שמיר, שלומי שבת, מתי כספי, ריטה, נורית גלרון ועוד.

תזמורת סימפונט רעננה מהווה קול ייחודי בחיי התרבות העשירים בארץ ובעיקר בעולם המוסיקה הקלאסית. שילוב מנצח של חדשנות עם איכות. התזמורת מנגנת כ-350 קונצרטים בשנה, מופיעה באופן קבוע בפסטיבלים חשובים בארץ ובעולם ומוזמנת לסיורים בחו"ל – איטליה, ארה"ב, קנדה, דנמרק, צרפת, פולין, גרמניה, אריתריאה ואזרבייג'ן, וכן בפרלמנט האירופי בבריסל. השילוב של תרבות ואיכות קלאסית והדרך הדינמית בה היא מוצגת, מציב את סימפונט רעננה בחזית הבמה התרבותית, החינוכית והחברתית של ישראל.

צילום: מיקי גבריאלוב ולאה שבת – אילן בשור, תזמורת סימפונט רעננה – און הנר

המשכן לאמנויות הבמה פועל על פי חוק שיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות.
במידה ונדרשת עבורך התאמת נגישות מיוחדת לאירוע זה, יש לפנות למוקד המשכן בדואר אלקטרוני או בטלפון: 8557*.

להסדרי נגישות לפניה בדוא״ל

הזמנת כרטיסים