:תאריך

04/12/2021

:יום

שבת

:שעה

21:00

:מיקום

אולם 1

רכישת כרטיסים

לציון היום הבין-לאומי לשוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, ולהעלאת מודעות, הזדהות ותמיכה בקידום זכויות לאנשים עם מוגבלות ושילובם בחברה.

המשכן לאמנויות הבמה מקיים מופע מלא של "להקת הפיל הכחול"

חזרות אינטנסיביות הולידו את המופע החדש והמרגש של להקת הפיל הכחול הכולל עיבודים ללהיטים הגדולים ולשירים החדשים, שזכו להצלחה רדיופונית ורשתית ענקית כמו "שיר לי" "אין אמת אחת", שביצע לירון עם ענת מלמוד ו"הר" שנכנסו לפלייליסט גלגלצ, "לופ" ו"לב" המרגשים, "לויתן" ועוד.

מופע ההשקה של הפיל הכחול גרף תגובות מדהימות בתקשורת ואצל הקהל הוותיק וגם החדש. בעקבות הדרישה נפתח סיבוב הופעות כלל בו ישלבו את הלהיטים האהובים של הפיל הכחול משלושת האלבומים יחד עם השירים העכשוויים והפתעות נוספות.

החזרה לבמה לא קרתה רק מאהבה למוזיקה ולרצון הלא מרפה של הקהל, אלא גם מההבנה העמוקה שיש בישראל בעיית נגישות, באופן כללי ובעיקר בהופעות. לירון שנפצע בתאונה בגיל 18 ומתנייד בכיסא גלגלים, מתמודד עם חוסר הנגישות במרחבים הציבוריים יום יום וכותב על כך רבות ברשתות החברתיות בצורה שזוכה להדים רבים בתקשורת. מטרת ההופעות היא להרים קול צעקה על הנעשה בארץ ולשנות את תרבות ההתעלמות מהאוכלוסייה הגדולה וחשובה הזו ולתת להם את זכויותיהם הבסיסיות. הלהקה חרתה על דיגלה לקיים את הופעותיה אך ורק במקומות נגישים ולהשמיע את קולו של מי שלא נשמע.

לירון אטיה- שירה

גלעד לוי- שירה וגיטרות

ניר מעין- בס

ארז ברעם- גיטרות

רז חנוכי- גיטרות

רז טובול- תופים

המשכן לאמנויות הבמה פועל על פי חוק שיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות.
במידה ונדרשת עבורך התאמת נגישות מיוחדת לאירוע זה, יש לפנות למוקד המשכן בדואר אלקטרוני או בטלפון: 8557*.

להסדרי נגישות לפניה בדוא״ל

הזמנת כרטיסים