:תאריך

02/07/2022

:יום

שבת

:שעה

21:00

:מיקום

אולם 1

רכישת כרטיסים

מופע שכולו הלל לחגיגות יום העצמאות האמריקאי עם מיטב להיטי הפופ והרוק משנות ה 50-60 מארצות הברית – סדרת הסרטים המיתולוגית ״אסקימו לימון״ סחפה אחריה מאות אלפי צופים אדוקים בארץ ובחו״ל מאז צאת הסרט הראשון ב 1978.

שבעת הסרטים בסדרה מספרים את סיפורם של שלושת החברים הידועה אשר מתמודדים עם אהבות נכזבות, תשוקות ראשונות ואין ספור תעלולים שבוחנת את חברותם לא פעם מחדש.

השחקן צחי נוי מנחה את המופע ״חגיגה במונטנה״ ובקולו משתף אותנו בסיפורים שטרם שמעתם על הצלחת הסדרה בארץ ובחו״ל, החוויות מאחורי הקלעים והאין ספור להיטים של שנות ה 50-60 שליוו את הסרטים.

המופע מורכב מ 4 סולנים: מוזס סי (אלביס, מתוק מדבש, הכל עובר חביבי) שיר זלינגר (צלילי המוסיקה, אוויטה) אדם להב (גבירתי הנאווה, דה וויס) קארין שיפרין (האופרה הישראלית, אוויטה) כל זה על רקע מיצג מולטימדיה מרהיב מהאוסף הפרטי של צחי נוי ובביצועים המוזיקליים של להקת מוזס סי המונה 6 נגנים, בניהולו המוסיקלי של שי מעוז.

במופע יושרו שירם של הפלטרז, פול אנקה, קוני פרנסיס, סקיטר דייויס, דל שנון, ליטל ריצ'ארד, ברנדה לי, ג'רי לי לואיס, אלביס פרסלי ועוד רבים וטובים. קלידים ועיבודים – שי מעוז גיטרות – אדם טל באס – גיל גולדין תופים – רועי אוליאל חצוצרה – יובל פלג סקסופון – נדב בן עוזר.

המשכן לאמנויות הבמה פועל על פי חוק שיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות.
במידה ונדרשת עבורך התאמת נגישות מיוחדת לאירוע זה, יש לפנות למוקד המשכן בדואר אלקטרוני או בטלפון: 8557*.

להסדרי נגישות לפניה בדוא״ל

הזמנת כרטיסים