:תאריך

07/04/2024

:יום

ראשון

:שעה

20:30

:משך המופע

80 דק'

:מיקום

אולם 1

רכישת כרטיסים

סקסופון של חצות עם Troy Roberts & Tamir Hendelman Quintet (ארה"ב)

הסקסופוניסט והמלחין מניו יורק, טרוי רוברטס, שהיה מועמד פעמיים לגראמי, עם לוח זמנים עמוס של הופעות והקלטות ברחבי העולם עם כמה מאמני הג'אז הגדולים ביותר של ימינו, חוגג בימים אלה את יציאת האלבום ה-15 שלו ומגיע לישראל לסדרת ג'אז חם ל7 מופעים בלבד עם חמישיית הפסנתרן טמיר הנדלמן!

כשהוא מבטא את אהבתו למגוון עצום של ז'אנרים וסגנונות, מועמד פעמיים לפרס הגראמי, טרוי רוברטס הופך במהרה לאחד האמנים המבוקשים ביותר גם התחום ההופעות החיות וגם בתחום ההקלטות. שמו מעטר כמה מהאלבומים החשובים, החל מהאלבום של ג'ואי דה פרנססקו האגדי, וואן מוריסון האייקוני, ג'ף "טיין" ווטס, Orrin Evans Captain Black Big Band, הזמר עטור השבחים, קורט אלינג וורוניקה סוויפט עוצרת הנשימה, וכן אלבומים של אמני ג'אז ותיקים רבים אחרים. רוברטס – יליד אוסטרליה, כיום תושב ניו יורק ותיק – הוא גם סולן פורה עם חמישה עשר אלבומים תחת ידיו. כרגע הוא חוגג את האחרון שלו, NU-JIVE: LIVE בפסטיבל הג'אז הבינלאומי של פרת' (Toy Robot Music).

יחד עם פסנתרן הג'אז והמלחין המוכשר, טמיר הנדלמן, שהופיע והקליט עם אמנים מגוונים כמו ברברה סטרייסנד, ג’ון פיזארלי, שלישיית ג’ף המילטון וכן בתזמורת של קלייטון-המילטון, החצוצרן גרגורי ריבקין, המתופף שי זלמן והבסיסט אסף חכימי הם ינגנו ממיטב הרפרטואר של הסקסופוניסטים הגדולים.

"למרות שלא קל להפגין וירטואוזיות, זה אפילו נדיר יותר להיות יצירתי להפליא תוך כדי כך. אבל הנדירה מכל המתנות היא להיות בעל צליל ייחודי; צליל שהוא ללא ספק שלך, לטרוי רוברטס יש את המתנה הזו."  James Morrison

מופע חובה לכל חובב סקסופון!

בהשתתפות:
Troy Roberts סקסופון (ניו יורק)
Tamir Hendelman פסנתר (לוס אנג'לס)
גרגורי ריבקין חצוצרה
אסף חכימי בס
שי זלמן תופים

צילומים : Sergey Nerinsky/ Suzanne Kulperger/ Yoel Levy/ Noam Ofek/  Hugh Kretschmer/ Ben McNicoll

המשכן לאמנויות הבמה פועל על פי חוק שיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות.
במידה ונדרשת עבורך התאמת נגישות מיוחדת לאירוע זה, יש לפנות למוקד המשכן בדואר אלקטרוני או בטלפון: 8557*.

להסדרי נגישות לפניה בדוא״ל

הזמנת כרטיסים