:תאריך

20/06/2022

:יום

שני

:שעה

21:00

:מיקום

אולם 1

רכישת כרטיסים

אל דימיולה, שזכה להכרה כאחד הגיטריסטים הוירטואוזים הגדולים אי פעם, מגיע למופע במשכן לאמנויות הבמה. במהלך קריירה רצופת הישגים שנמשכת כבר למעלה מארבעה עשורים, הוא מופיע ללא הפסקה ברחבי העולם ומהפנט קהלים.

לאל דימיולה פינה מיוחדת בלב לישראל, הוא ביקר כאן מספר פעמים (כולל במהלך מלחמת המפרץ). אחרי שסיים את לימודי המוזיקה בברקלי, הוא התגלה על ידי צ׳יק קוריאה שצירף אותו לסופרגרופ המיתולוגי Return To Forever עם סטנלי קלארק ולני ווייט, כשהוא היה בן 19 בלבד. משם זינקה קריירה מטאורית ומפוארת רצופת נקודות ציון משמעותיות כמו אלבום המופת Friday night in San Francisco עם ג'ון מקלפלין ופאקו דה-לוצ'יה שנמכר במיליוני עותקים ונחשב לאחד מאלבומי הגיטרה האקוסטית המשפיעים בכל הזמנים.

אל דימיולה חתום על אינספור שיתופי פעולה מוזיקליים עם שורה אינסופית של אמנים ביניהם פול סיימון, לוצ'יאנו פאווארוטי, סטיבי וונדר, קרלוס סנטנה, פיל קולינס, ג'ימי פייג', פרנק זאפה, הרבי הנקוק ורבים וטובים אחרים. הוא הוציא למעלה מ-20 אלבומי סולו, זכה בכל פרס ותואר אפשרי, מכר למעלה מ-20 מיליון עותקים, זכה ארבע זכיות רצופות בתואר "גיטריסט השנה" של מגזין guitar player והוא בעל תואר ד"ר של כבוד למוסיקה מאוניברסיטת ברקלי.

המשכן לאמנויות הבמה פועל על פי חוק שיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות.
במידה ונדרשת עבורך התאמת נגישות מיוחדת לאירוע זה, יש לפנות למוקד המשכן בדואר אלקטרוני או בטלפון: 8557*.

להסדרי נגישות לפניה בדוא״ל

הזמנת כרטיסים