:תאריך

23/07/2022

:יום

שבת

:שעה

21:00

:מיקום

אולם 2

רכישת כרטיסים

לראשונה בארץ בתחום הפלמנקו והמחול הספרדילהקת הפלמנקו הישראלית בניהולה האמנותי של מיכל נתן, מציגה פרויקט הנותן במה ליצירה ויוצרים חדשים:

Vitrage

קול קורא ליצירה מקורית

6 יצירות של 6 כוריאוגרפים/ות של הדור הבא

ללהקת הפלמנקו הישראלית 25 הפקות מקור, הפקות רפרטואריות מלאות לצד הרבה פרויקטים קטנים יותר ושיתופי פעולה עם אמנים ועם גופים שונים.

רוב היצירה האמנותית אמונה על ידי מיכל נתן, המייסדת והמנהלת האמנותית של הלהקה. זו שלא, נעשתה בידי כוריאוגרפים בעלי שם מספרד.

כלהקת הפלמנקו הישראלית שהיא "העמותה לקידום תרבות הפלמנקו בישראל" , מצאנו שחלק מייעודנו הוא לא רק "לייצר " את דור הרקדניות הבא אלא גם לעודד ולקדם יצירה ויוצרים של הדור הבא.

מתוך כך, כפרויקט ראשון בארץ!! בתחום הפלמנקו והמחול הספרדי, יצא קול קורא המזמין יוצרים להציע יצירה. כל יוצר לפי מה שקרוב ונוגע אליו, ללא הגבלה או התוויית קו מנחה.

כל אחד מהיוצרים קיבל את רקדניות הלהקה המקצועיות בתיגבור של רקדניות עתודת הלהקה (דור העתיד גם כן..) ורקדניות.ים אורחות.ים, את החופש לבחור עם אילו מהרקדניות.ים ירצו לעבוד וכמובן ליווי אמנותי צמוד.

לצד זה, סיפקה הלהקה את כל מימון ההפקה. ליווי של מעצבת תלבושות ותלבושות, עיצוב, תאורה, בניית פס קול וכמובן, שכר עבודה ליוצרות.

המשכן לאמנויות הבמה פועל על פי חוק שיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות.
במידה ונדרשת עבורך התאמת נגישות מיוחדת לאירוע זה, יש לפנות למוקד המשכן בדואר אלקטרוני או בטלפון: 8557*.

להסדרי נגישות לפניה בדוא״ל

הזמנת כרטיסים